Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
  • Text Hover
OSLAVUJTE

Chceme, aby si lidé užívali, aby slavili, odpočívali, chodili do přírody, aby byli spokojení a šťastní!

Je to kouzelné místo na okraji Českého ráje, kde bydlela naše rodina po několik generací. My jsme se rozhodli to odedřít, vyházet ze stodoly všechno seno a harampádí a znovu ho naplnit životem. A to kvůli nám i kvůli Vám! Jiráčkův Dvůr vám proto pronajmeme na dovolenou i všelijaké živodní události, od oslav, přes svatby, workshopy, focení, jóga kempy, až po firemní eventy. Prostě cokoliv vás napadne. A to všechno hlavně bez jakýchkoliv povinných odběrů, jasně daných dodavatelů a podobně. Nemáme totiž rádi, když nám někdo diktuje co máme dělat. Chceme, aby momenty, které u nás zažijete byly neotřelé, originální, třeba i odvážné. Nebo naopak poklidné a uvolňující. Chceme, abyste z nich vyzařovali VY a to jací jste!Těšíme se na to, co společně vymyslíme a prožijeme!

CO
NABÍZÍME

UBYTOVÁNÍ

Zelený dům, který nabízí 4 velké ložnice, dvě koupelny a 3 záchody. V kombinaci s velkým obývacím prostorem prostě místo, kde chcete strávit rodinnou dovolenou v maximálním počtu 16 osob.

Dva stylově zařízené apartmány pro 4-6 osob, se stylovou koupelnou, kuchyní a malým obyváčkem jsou ideálním místem pro týdenní pobyty v Českém ráji, třeba na kolech. 

EVENTY

Potřebujete prostor pro degustační večeři, natočení reklamy, nebo třeba jóga kemp? Rádi vám poskytneme nějaký z našich prostor – jako stodola, jablečný sad nebo pánský klub.

SVATBY

Rozhodli jsme se naše krásné místo otevřít svatebčanům, kteří mají rádi rodinnou atmosféru a nechtějí se svazovat zbytečnými pravidly. Svatební víkendy u nás začínají vždy v pátek a končí v neděli, tak jako víkendy u rodiny.

Svatební sezónu v roce 2022 máme již plně obsazenou, ale v roce 2023 se na vás budeme těšit – přijímat objednávky začneme na jaře 2022. Děkujeme za vaší trpělivost.

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud na nás máte nějaké otázky, neváhejte nás prosím kontaktovat. V případě rezervací svateb prosíme o strpení.